Mutlu anıları çekiyoruz. Bizim çekimlerimizle çiftler evleniyor, çocuklar doğuyor. Evlilik yıldönümleri, doğum günleri, büyümeye başlayan bebekler, anaokulundaki birbirinden şirin o minikler. Sevgi dolu, neşeli, mutlu ve heyecanlı anlara bizde eşlik ediyoruz. Sitemizde sizlerle o anları paylaşmak istiyoruz.

Vizör’ün minnacık karesine bir dünyayı sığdırmayı seviyorumz. Usulca makinenin arkasından bakarken herşeye öykünüzü yazıyoruz bir klikle…

Zamanı geri çevirmenin tek yolu. Deklanşöre basmak ve anı karelemek. Hayatı gördüğünüz açıdan kayda almaktır Fotoğraf.
Bir anlık nefesler tutuluyor. Hayat duruyor sanki. Gökteki gezegen dönüşüne o an ara veriyor, güneşin ışınları havada asılı kalıyor. O an evren sana poz veriyor. O an bir perde açılıp kapanıyor ve sahne bitiyor. Anı, havayı, nefesi, o küçücük kutuya sıkıştırmak için basıyoruz deklanşörümüze.

 

Neler Yapıyoruz? 

Neler mi yapıyoruz? Biz fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Aslında tüm özel günlerinizin tarihi belgeselini yapıyoruz. İlerleyen zamanlarda çocuklarınıza, torunlarınıza sizin hikayenizi belgelerle emanet ediyoruz ki onlar da sizleri tanısın. Sizin ışığınızla aydınlansınlar. 

Gülümseyen, gülümseten anılara doğru hep birlikte yürümek dileğiyle…

 

Çoğunlukla Gelin Damat ve Çocuk Konsepti üzerinde çalışıyoruz. Sitelerimizde tüm çalışmalarımızdan örnekler görebilirsiniz. Çalışmalarımızın ücretleri tamamen konsept, zaman, kullanılan araç gereçlerle ilgilidir ve sabit değildir. Sizin isteklerinizi baz alarak sizin için bir çalışma planladıktan sonra ancak bütçelendirme yapabiliriz. 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…